Niedzielna Eucharystia

9.00 Rogoziniec 12.00 Chociszewo 10.30 Lutol Suchy

Oglądalność witryny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj25
mod_vvisit_counterWczoraj72
mod_vvisit_counterW tym tygodniu213
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu585
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1084
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu4948
mod_vvisit_counterRazem854719

We have: guests online
Twój IP: 3.91.106.44
 , 
Dzisiaj: Lis 13, 2019

Powojenni proboszczowie:

 

1. śp. ks. Aleksander Kusiak SDS

14.08.1945 - 24.10.1945 (2 miesiące)

 

Przedwojenni proboszczowie:

 

1. ks. Onuphris Gärtner

1730-1747 (17 lat)


2. ks. Josaphat Hanczewski

1775-1816 (41 lat)


3. ks. Leonarius Wels

1819-1855 (36 lat)


4. ks. Benedictus Sauer

1856-1887 (31 lat)


5. ks. Benno Donig

1888-1910 (22 lata)


6. ks. Adalbert Könpines

1910-1929 (19 lat)


7. ks. Johanes Schultz

1930-13.08.1945 (15 lat)


2. śp. ks. Maciej Bulak

25.10.1945 - 21.08.1970 (25 lat)

zm. 15.08.1989


3. śp. ks. Henryk Fordon

22.08.1970 - 02.08.1977 (7 lat)

zm. 23.01.2010


4. śp. ks. Kazimierz Zbierski

03.08.1977 - 07.03.1981 (4 lata)

zm. 28.08.1987


5. śp. ks. Stanisław Wojnar

w Chociszewie 08.03.1981 - 29.09.1981

zm. 09.06.2003


6. ks. kan. Henryk Jacuński

30.09.1981 - 24.08.1994 (13 lat)

obecnie pracuje w parafii Gorzów Wlkp.

 

7. ks. kan. Marian Bumbul

25.08.1994 - 19.08.1998 (4 lata)

obecnie pracuje w parafii Lubsko

 

8. ks. kan. Mirosław Maciejewski

20.08.1998 - 31.07.2005 (7 lat)

obecnie pracuje w parafii Zielona Góra

 

9. ks. Mieczysław Pospiech

01.08.2005 - 31.07.2013 (8 lat)

obecnie pracuje w parafii Ochla

10. ks. Stanisław Stefańczyk

01.08.2013 - 31.07.2016 (3 lata )

obecnie pracuje w parafii Zabór

11. ks. Ryszard Fido

od 01.08.2016