Niedzielna Eucharystia

NIEDZIELNE MSZE ŚWIĘTE Z LUTOLA SUCHEGO
ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W KOŚCIELE W CHOCISZEWIE
O GODZ. 10:30.
POWYŻSZA ZMIANA OBOWIĄZUJE DO ODWOŁANIA.

Oglądalność witryny

mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu746
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu2805
mod_vvisit_counterRazem898622

We have: guests online
Twój IP: 3.219.217.107
 ,
Dzisiaj: Paź 22, 2020

Pismo św. mówi "Choruje ktoś wśród was, niech sprowadzi kapłanów Kościoła, aby się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. Modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie" Jk 5,14

Jeśli ktoś z rodziny zachoruje, znajduje się w obliczu śmierci lub umiera należy wezwać kapłana. Sakrament Namaszczenia Chorych, jak sama nazwa wskazuje jest dla chorych lub umierających i nie należy wzywać kapłana do zmarłego. Namaszczenie Chorych nie jest "ostatnim namaszczeniem", ale ma na celu podniesienie na duchu i uzdrowienie chorego.

Chorych z Komunią św. odwiedza kapłan w Rogozińcu, w Chociszewie i w Lutolu Suchym w każdy pierwszy piątek miesiąca rano od g. 8.00.