Niedzielna Eucharystia

ZMIANA GODZIN NIEDZIELNYCH MSZY ŚWIĘTYCH
MSZE ŚWIĘTE Z LUTOLA SUCHEGO ODBYWAJĄ SIĘ W KOŚCIELE W CHOCISZEWIE

Oglądalność witryny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu475
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1894
mod_vvisit_counterRazem26913

We have: guests online
Twój IP: 3.233.217.106
Dzisiaj: Sie 13, 2022

Pismo św. mówi "Choruje ktoś wśród was, niech sprowadzi kapłanów Kościoła, aby się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. Modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie" Jk 5,14

Jeśli ktoś z rodziny zachoruje, znajduje się w obliczu śmierci lub umiera należy wezwać kapłana. Sakrament Namaszczenia Chorych, jak sama nazwa wskazuje jest dla chorych lub umierających i nie należy wzywać kapłana do zmarłego. Namaszczenie Chorych nie jest "ostatnim namaszczeniem", ale ma na celu podniesienie na duchu i uzdrowienie chorego.

Chorych z Komunią św. odwiedza kapłan w Rogozińcu, w Chociszewie i w Lutolu Suchym w każdy pierwszy piątek miesiąca rano od g. 8.00.